TRAŽILICA AKCIJSKIH TRGOVINA I PARTNERA - UPIŠI TRAŽENI POJAM S NAŠE STRANICE

ponedjeljak, 19. siječnja 2015.

Uluslararası Arıcılık Fuarı ve Fuar şarap ve bağcılık

Hırvatistan arıcılar ve şarap üreticilerinin Uluslararası Toplantısı Bjelovar erken Şubat ayında yapılacaktır. 8 Şubat ürünlerini ve hizmetlerini 6 sunacak 150'den fazla katılımcı Çeşitli şarap bölgelerinden bal ve bal bazlı ürünler ve şarap üreticilerinin Üreticileri ama işiniz için bir şey arar sunuyoruz. Ayrıca son zamanlarda dünyanın en iyi on şarap bölgeleri listesine dahil edildi Istria bölge, performans winemakers beklenen. Şimdiye kadar Istria şarap severler şarap üreticilerinin teyit görünümü değil rağmen onların gelişini umuyor.
İstrian şarap tadı ve kokusu bir şiir, bu İstria adam, onun tutku ve aşk, derin samimiyet ve açık gurur, kayalık arazi ve bol güneşli bir lüks hediye ayrılmaz bir parçasıdır.

Şarap ve yerel halkın tarihi Roma İmparatoru Marcus Aurelius, sıcak Istrian toprağa asmaları getirdi beri, yaklaşık 2.000 yıl sürer ayrılmaz bir hikaye.

Genç ışık şaraplar olgun Barrique tam zarif tatlar canlı sonbahar gelen Malvasia yakut teran altın itibaren, İstrian şaraplar sadece keşfetmek başlayan bir çok katmanlı bir hikaye sunuyoruz.

İstrian şaraplar en ünlü çeşitleri. Beyaz çeşitleri: Malvasia - beyaz ve siyah ya da beyaz Malvasia çeşitlilik vardır çok daha iyi bilinmektedir. Chardonnay - Şarap ışık, meyveli aroması ve ekşi. Barrique varyantları, yaşla birlikte duman lezzet, vanilya, karamel veya tereyağı alır. Momjan (Istrian Muscat), Momjan bir otokton tür. Konumu nedeniyle ve mikroklima dünyada tektir. Pinot Blanc - Şarap yeşilimsi yansımaları ile saman sarısı renktedir. Pinot Gris bir not pembe bir şarap. Tat şeftali, kayısı ve baharat aromaları vardır. Pinot Gris mükemmel kalitede bir şarap. Sauvignon Blanc olan şarap ağırlıklı kuru ve ferahlatıcı bir beyaz üzüm çeşididir. taze biçilmiş çayır ve yeşil elma, greyfurt ve kuşkonmaz aromaları ile özel taze tadı anımsatan farklı koku ile tanınabilir. Kırmızı çeşitleri: Teran - İlk aşkın 600 yıl geriye sözü edilen eski İstrian otokton çeşididir. Bir yüz yıl öncesine kadar yerel üzüm bağları çoğunda dikilmiş olan ana İstrian çeşitli oldu. Muscat 100 yıldan fazla Porec şarap yapım sesini getirdi Zaten kırmızı. Geleneksel bir tatlı şarap olarak üretilir.
Merlot - genellikle siyah frenk üzümü ve erik ipuçları tanıyabilir hafif gövdesinde popüler şarap. Merlot çok içilebilir ve ekşi değil ve buruktur. İsim Merlot genç Blackbird anlamına eski Fransız kelime "merlot" dan geliyor. Pinot Noir - Şarap Pinot Noir olursa olsun siyah veya beyaz şarap işlenmiş olup olmadığına yüksek kalitesidir. Dünyada Cabernet sauvignon- en popüler üzüm zaman söz konusu kırmızı şarap üretimi. Cabernet Sauvignon hatırlatmak ve siyah frenk üzümü bir keyifli ve çok belirgin varyete buket vardır. Gamay bilinen en eski üzüm çeşitlerinden biridir. Bu eski Istrian otokton çeşitli kuzeybatı Istria kırmızı toprakta iyi sonuçlar elde ediyor. Refosco - Refosco ahududu ve kiraz ve çim hafif bir ipucu bir meyveli buketi ile otokton İstria çeşitli zengin anlatım ve karakter vardır.

Nema komentara:

Objavi komentar